Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська об'єднана Державна податкова інспекція Львівської області Державної податкової служби

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

Президентський кадровий резерв
"Нова еліта нації"

Стратегія державної кадрової політики

__________________

"100 кращих товарів України"

V спеціалізована виставка-ярмарок "Дитячий світ"

Виставки-2014

_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту -
розпорядження голови районної державної адміністрації
"Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Золочівської районної державної адміністрації" від 01.07.2014 р.

Золочівською райдержадміністрацією розробляється проект регуляторного акту "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Золочівської районної державної адміністрації", в якому буде визначено перелік адміністративних послуг, які надаватимуться через Центр надання адміністративних послуг Золочівської райдержадміністрації.

Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено в мережі Інтернет на офіційній веб-сторінці Золочівської райдержадміністрації за адресою http://www.zolochiv-rda.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати в письмовому вигляді на адресу розробника: 80700 Львівська обл., м. Золочів, вул. Чорновола, 3 або повідомленням на електронну адресу zolochiv_rda@ukr.net у місячний термін з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу.

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта -
розпорядження голови районної державної адміністрації
«Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Золочівської райдержадміністрації»
від 25.07.2013 р.

Золочівською райдержадміністрацією розробляється проект регуляторного акта «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Золочівської райдержадміністрації», в якому буде визначено мету створення, завдання Центру надання адміністративних послуг, функції його учасників та принципи надання адміністративних послуг.

Проект регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено в мережі Інтернет на офіційній веб-сторінці Золочівської райдержадміністрації за адресою http://www.zolochiv-rda.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати в письмовому вигляді на адресу розробника: 80700 Львівська обл., м. Золочів, вул. Чорновола, 3 або повідомленням на електронну адресу zolochiv_rda@ukr.net у місячний термін з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторних актів -
розпоряджень голови районної державної адміністрації
«Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Золочівської райдержадміністрації" та "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Золочівської райдержадміністрації"
від 27.09.2013 р.

Золочівською райдержадміністрацією розробляються проекти регуляторних актів «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Золочівської райдержадміністрації" та "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Золочівської райдержадміністрації", в яких буде визначено перелік адміністративних послуг, які надаватимуться через Центр надання адміністративних послуг та затверджено Регламент роботи Центру надання адміністративних послуг Золочівської райдержадміністрації.

Проекти регуляторних актів та аналіз їх регуляторного впливу будуть оприлюднені в мережі Інтернет на офіційній веб-сторінці Золочівської райдержадміністрації за адресою http://www.zolochiv-rda.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проектів просимо надсилати в письмовому вигляді на адресу розробника: 80700 Львівська обл., м. Золочів, вул. Чорновола, 3 або повідомленням на електронну адресу zolochiv_rda@ukr.net у місячний термін з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу їх регуляторного впливу.

   

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net