Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>

"100 кращих товарів України"

Календар виставок в Греції у 2017 році

Календар виставок, що проводитимуться у 2016 році у м.Бухарест, Румунія _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді

До уваги виборців!

Довідково:

Погода у Золочеві

Новини в Україні
та світі

Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп

скорость интернета

Бізнес стажування для фахівців з України за напрямом
«Переробка і пакування молочної продукції».

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Переробка і пакування молочної продукції».

Термін стажування: з 21 травня до 11 червня 2016 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 11 березня 2016 року.

Програма стажування розроблена для фахівців молочної галузі.

У програмі будуть приймати участь компанії з України, Азербайджану, Молдови, Казахстану, Киргизстану, Росії, Таджикистану і Туркменістану.

Вимоги до кандидатів:

• Від 3 років досвіду на керівній посаді;

• Керівна посада у своїй компанії;

• Володіння англійською мовою не є обов’язковим.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години; медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності та 400 доларів США на весь період стажування.

Мета програми: надати учасникам можливість ознайомитись з галуззю " Переробка і пакування молочної продукції ", її регулюванням, встановити контакти для подальшої ділової співпраці, дізнатися про інноваційні технології, обладнання та послуги, а також отримати знання про ринкові бізнес моделі.

Приблизна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, до яких можуть входити семінари з нормативів, законодавства, стандартів, сертифікації, розроблення бізнес планів, міжкультурних комунікацій та перемовин, а також управління бізнесом і асоціаціями. Далі відбудуться візити в компанії які працюють в різноманітних сферах молочної промисловості та зустрічі з галузевими асоціаціями.

Документи на конкурс:

1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;

2. Копія першої сторінки закордонного паспорту;

3. Лист рекомендація (обов’язковий переклад англійською мовою). Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.

Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 12, за гіперпосиланням:

http://glavrada.org/files/dairv-processing-2016.doc .

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

E-mail: Nataliia.Shknyeveva@trade. gov

Тел. + 38 044 521 5222

Мобільний: + 38 095 274 0215

Факс: +38 044 521 5430.

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з заповнення, надсилати за вказаними координатами.

Просимо розглянути можливість участі у програмі бізнес стажування «Переробка і пакування молочної продукції» у США ! .

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області