Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Виставки, ярмарки, конкурси - 2015

Іспано-Український бізнес-форум 2015

Виставка «EXPO 2015» в м. Мілан

Календар виставкових заходів, запланованих в Республіці Сербія у 2015 році

Календар виставок (ярмарків), запланованих в Республіці Молдова у 2015 році

Календар виставок (ярмарків), які проводитимуться в Республіці Білорусь у 2015 році _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Охорона здоров'я Золочівського району.

 

Структура охорони здоров’я району:

– Золочівська центральна районна лікарня (385 ліжок).

– Глинянська районна лікарня (60 ліжок).

– Поморянська міська лікарня (25 ліжок)

– 10 сільських лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

– 62 фельдшерсько-акушерські пункти.

В склад ЦРЛ входить стоматологічна поліклініка, діагностичне відділення, де проводяться обстеження на сучасному рівні.  

Ліжкова мережа складає 470 ліжок.

Забезпеченість населення (на 10 тис. нас.):

– лікарями – 21,1; кваліфікація – лікарі з вищою і першою атестаційною категорією 121 чол. (62,0).

– середнім медичним персоналом – 53,8.

– ліжками 66,0.

 

Золочівська центральна районна лікарня. Львівська обл, м.Золочів, вул. Ак. Павлова, 48 тел./факс; 4-21-36 код району (265), email: zolcrl@i.ua.

Головний лікар – Самчкуашвілі Ганна Михайлівна.

 

Глинянська районна лікарня: м.Глиняни, тел. 5-17-31.

Головний лікар – Капітанець Юрій Васильович.

 

Поморянська міська лікарня: смт. Поморяни, тел. 58-253

Головний лікар – Мурин Михайло Федорович.

 

Довідка про підсумки діяльності галузі охорони здоров’я Золочівського району в 2014 році та пріоритетні напрямки розвитку охорони здоров’я на 2015 рік

 

«Хто володіє інформацією, той володіє світом»

«Хто володіє інформацією, той володіє світом», – так сказав письменник і прем’єр-міністр Великобританії Вінстон Черчіль.

Тому адміністрація Золочівської ЦРЛ хоче донести до мешканців міста Золочева та Золочівського району інформацію про те, як, де і коли можна отримати медичну допомогу нашим пацієнтам.

Першою ланкою у наданні медичної допомоги є дільничні терапевти та педіатри, а також сімейні лікарі та фельдшери. Тому первинне звертання за допомогою обслуговують саме ці спеціалісти. Пацієнт може звернутись в поліклініку або дитячу консультацію в м.Золочеві та м.Глиняни, в амбулаторію або фельдшерсько-акушерський пункт (ФАП) в сільській місцевості.

Якщо стан хворого не дозволяє йому відвідати лікаря або фельдшера, то здійснюється виклик на дім. Виклик має обслуговуватися в день звертання або на наступний день в залежності від важкості хвороби.

Якщо у пацієнта стан, який вимагає надання невідкладної допомоги, тоді викликається бригада швидкої допомоги.

Ми зараз живемо в такий час, що кожен пацієнт може контактувати з своїм дільничним або сімейним лікарем дуже тісно, враховуючи можливості мобільного зв’язку.

Дуже багато пацієнтів самостійно звертаються за медичною допомогою в Золочівську поліклініку та дитячу консультацію до дільничних терапевтів, педіатрів та лікарів вузьких спеціальностей, тому ми хочемо проінформувати коли і до кого ви можете прийти на прийом.

Так терапевти поліклініки працюють щодня згідно графіку з 8-00 до 19-00, а у суботу з 9-00 до 14-00.

Також у Золочівській поліклініці працюють лікарі різних спеціальностей, на амбулаторну допомогу яких можна розраховувати з 8-00---8-30 до 16-00---18-00 в залежності від графіку їхньої роботи.

За допомогою до травматолога можна звертатись з 8-00 до 19-00 щодня, а у суботу з 9-00 до 14-00.

Окуліст приймає з 8-00 до 18-00 щодня, у суботу з 9-00 до 14-00, але ще один кабінет, у якому здійснює прийом окуліст, тимчасово за браком приміщень розташований на першому поверсі діагностичного відділення і допомогу там можна отримати щодня з 9-00 до 14-00, крім четверга.

У першій половині дня пацієнтів приймають два лікаря невропатолога з 8-00---8-30 у двох різних кабінетах, а у другій половині дня допомога надається невропатологом до 16-00---18-00 згідно графіку.

На огляд до лікаря отоларинголога (ЛОР) можна звертатись щодня з 8-30 до 16-00---18-00, згідно графіку, крім вихідних.

Хірурги поліклініки працюють щодня, згідно графіку з 8-30 до 16-00---17-00, а у суботу з 9-00 до 14-00.

Лікарі дерматологи надають амбулаторно-консультативну допомогу щодня з 8-00 до 17-00---18-00 згідно графіку, крім вихідних.

Психіатри надають свою допомогу щодня, крім вихідних, з 8-30 до 18-00. Також у Золочівській поліклініці у першій половині дня з 8-00---8-30 згідно графіку здійснюють прийом пацієнтів лікарі: нарколог, уролог, кардіолог, онколог, ревматолог, лікар кабінету інфекційних захворювань, згідно графіку працює ендокринолог.

Також у поліклініці можна отримати консультативну допомогу і здійснити анонімне обстеження на ВІЛ/СНІД у кабінеті «Довіра».

Якщо звернутись в реєстратуру поліклініки, реєстратор підкаже в якому кабінеті лікар терапевт надасть консультативну допомогу, як гастроентеролог, алерголог, пульмонолог, імунолог, гематолог, а також до кого звертатись за допомогою учасникам АТО, ліквідаторам ЧАЕС, інвалідам війни.

У поліклініці щодня з 9-00 до 15-30 , а у суботу з 9-00 до 13-00, працює рентгенологічний кабінет, та з 9-00 до 15-00 щодня можна пройти флюорографічне обстеження.

Лабораторні обстеження в лабораторії поліклініки проводяться щодня, крім вихідних, при скеруванні лікаря з 8-00 до 10-00 планові, а до 15-00 термінові.

При поліклініці працює фізіотерапевтичний кабінет та кабінет лікувальної фізкультури, де кваліфіковані спеціалісти при скеруванні лікаря проведуть призначені процедури, зроблять лікувальний масаж.

При призначенні лікарем амбулаторним хворим дом’язевих і довенних маніпуляцій, їх можна провести в процедурному кабінеті денного стаціонару з 8-00 до18-00 щодня, а у суботу з 9-00 до 14-00.

При потребі лікар може скерувати пацієнта на обстеження в діагностичне відділення Золочівської ЦРЛ, яке працює щодня з 8-30 до 16-00, крім вихідних. Лікарі спеціалісти згідно попереднього запису здійснюють такі обстеження: УЗД внутрішніх органів, щитовидної залози, УЗД акушерсько-гінекологічного профілю, ехокардіографію, езофагогастродуоденоскопію, колоноскопію, бронхоскопію; Функціонально-діагностичні обстеження , а саме: електрокардіограму (ЕКГ), ЕКГ з навантаженням, електроенцефалографію, реографію, ехоенцефалографію, дослідження органів зовнішнього дихання, УЗ придаткових пазух носа.

В діагностичному відділенні також проводять такі лабораторні дослідження: цукор крові, гормони щитовидної залози, онкомаркери передміхурової залози, яйників, імуноферментні, цитологічні та поглиблені клінічні дослідження. Про час і день проведення цих обстежень і лабораторних досліджень можна дізнатись у реєстратурі діагностичного відділення, також там можна здійснити попередній запис.

У жіночій консультації, яка працює щодня з 8-00 до 17-00, крім вихідних, здійснюють прийом згідно графіку акушер-гінекологи. Там можна отримати амбулаторну гінекологічну допомогу, консультативну допомогу, пройти кольпоскопію, цитологічне обстеження. Також у жіночій консультації здійснюється спостереження за вагітною жінкою у весь термін вагітності зі всіма необхідними обстеженнями. Працює у жіночій консультації «Школа відповідального батьківства».

У Золочівській поліклініці проводяться медичні огляди працівників певних категорій. Ці медогляди можна пройти щоденно у зручний час згідно графіку даних спеціалістів. Але для зручності осіб, які звертаються у поліклініку з приводу проходження медичного огляду декретованих груп (працівники громадського харчування, продавці, працівники сфери обслуговування), для отримання довідки щодо придатності керування транспортним засобом, для отримання довідки з приводу володіння зброєю, при працевлаштуванні на роботу ми пропонуємо у другій половині дня у вівторок до 18-00 прийом всіма спеціалістами, які приймають участь в огляді.

Як структурний підрозділ Золочівської ЦРЛ працює стоматологічна поліклініка, де можна отримати кваліфіковану стоматологічну допомогу з 8-00 до 20-00 щодня, а в суботу з 9-00 до14-00.

Дитячому населенню від 0 до 18 років амбулаторна допомога надається в дитячій консультації дільничним педіатром згідно графіку щодня з 8-00 до 19-00, а у суботу консультативну допомогу можна отримати у педіатра в дитячому відділенні ЗЦРЛ з 9-00 до 16-00 .

Виклик дільничного педіатра на дім здійснюється до 12-00 щодня, крім вихідних, записом у реєстратурі.

З наданням допомоги вузькими спеціалістами в педіатрії ситуація менш благо приємна. Так можна прийти на прийом за скеруванням дільничного педіатра до дитячого ЛОРа, дитячого хірурга, дитячого психіатра, дитячого алерголога згідно графіку їхньої роботи. Підлітки можуть прийти на прийом до лікаря терапевта підліткового кабінету. Також у реєстратурі дитячої консультації можна дізнатись, хто з педіатрів може надати амбулаторну консультативну допомогу як гастроентеролог, пуль монолог, нефролог, гематолог, ревмокардіолог.

У дитячій консультації згідно графіку здійснюють прийом дитячі стоматологи.

Але на жаль на даний час у нас немає дитячого невропатолога та дитячого окуліста, що спричиняє певні незручності для маленьких пацієнтів, тому дітей оглядають лікарі даного профілю в Золочівській поліклініці позачергово.

Але у графіку роботи кожного спеціаліста можуть бути внесені тимчасові зміни, коли лікар йде у відпустку, знаходиться на листку непрацездатності, відряджається для проходження курсів або залучений до роботи призовної комісії у військоматі. Просимо з розумінням відноситись до цих змін.

Стаціонарна допомога

Щодо роботи стаціонарних відділень Золочівської центральної районної лікарні, то з 9-00 до 18-00 у робочі дні працюють лікарі хірургічного, терапевтичного, отоларингологічного, дитячого, травматологічного, інфекційного, неврологічного, офтальмологічного відділень згідно графіку. Неврологічне і офтальмологічне відділення Золочівської ЦРЛ розташовані у с.Білий Камінь. Лікарі приймального та реанімаційного відділень працюють круглодобово, також круглодобово працюють акушер-гінекологи пологового та гінекологічного відділення для надання допомоги в акушерсько-гінекологічній практиці. Круглодобово працюють у лікарні лаборанти загально клінічної лабораторії. У нічний час і вихідні дні - для здійснення обстежень при невідкладних станах.

В приймальне відділення Золочівської ЦРЛ поступають пацієнти круглодобово в плановому порядку за скеруванням дільничних лікарів, за скеруванням бригад швидкої допомоги, а також в термінових випадках само-звертанням.

Якщо пацієнт поступає в плановому порядку на госпіталізацію, то весь комплекс обстежень він має пройти в поліклініці (загальні аналізи, флюорографію, при потребі УЗД, ЕКГ, консультації вузьких спеціалістів та інші обстеження згідно протоколу).

Якщо хворий потребує невідкладної допомоги, то всі обстеження проводяться в стаціонарі (УЗД діагностика, ЕКГ, загально-клінічні та біохімічні аналізи, рентгенологічні обстеження).

При поступленні хворого після 18-00 у робочі дні , а також у вихідні та святкові дні при необхідності черговий лікар приймального відділення для надання невідкладної спеціалізованої допомоги викликає з дому лікаря потрібної спеціальності , для термінових обстежень також викликає з дому рентген-лаборанта, лаборанта біохімічної лабораторії.

Стаціонарна допомога дитячому населенню від 0 до 18 років надається в робочий час з 9-00 до 18-00 в дитячому відділенні ЗЦРЛ. Поступають діти у відділення за скеруванням дільничного педіатра в плановому та терміновому порядку або за скеруванням бригади швидкої допомоги. Також в робочий час при невідкладних станах можливі самозвертання.

У вечірній, нічний час, у вихідні та святкові дні всі діти звертаються за невідкладною допомогою у приймальне відділення Золочівської ЦРЛ, де оглядаються черговим лікарем і ургентним педіатром, якого викликають з дому.

Всіх дітей з гострою хірургічною патологією від 0 до 18 років ми скеровуємо на госпіталізацію в обласні дитячі стаціонари.

 На теренах Золочівського району ще працює дві лікарні, де надається круглодобова медична допомога. Це – Глинянська районна лікарня і Поморянська міська лікарня. У Глинянській лікарні можна отримати допомогу хірургічного, терапевтичного, неврологічного та педіатричного профілю, у Поморянській лікарні знаходяться пацієнти, які потребують терапевтичної допомоги.

Як структурний підрозділ Глинянської РЛ працює в м. Глиняни поліклініка та дитяча консультація, де можна отримати амбулаторну допомогу згідно графіку роботи у робочі дні у хірурга, терапевта, дерматолога, окуліста, отоларинголога,невропатолога, педіатра. У Золочівському районі для надання первинної амбулаторної допомоги сільському населенню працюють 10 амбулаторій загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ) і 62 фельдшерсько-акушерських пункти (ФАП). АЗПСМ працюють у селах: Білий Камінь, Гологори, Червоне, Новоселище, Поляни, Бортків, Ясенівці, Вороняки, Сасів, Куровичі, там мешканці можуть розраховувати на допомогу сімейного лікаря, лікаря-педіатра, лікаря-стоматолога, отримати лікування в фізіотерапевтичному кабінеті, пройти ЕКГ обстеження, обстеження в клінічній лабораторії, також в амбулаторіях ведеться патронаж вагітних акушеркою оглядового кабінету. При необхідності консультації та лікування у вузького спеціаліста сімейний лікар надає скерування в Золочівську поліклініку.

При звертанні на фельдшерсько-акушерський пункт, який є практично у кожному селі, пацієнт отримає першу медичну допомогу і може розраховувати на проведення амбулаторного лікування або лікування в «стаціонарі на дому» за призначенням лікарів амбулаторії.

Більш детальну інформацію про роботу медичних закладів та графік роботи спеціалістів потрібного профілю можна отримати за телефонами:

Реєстратура Золочівської поліклініки 4-25-85

Реєстратура дитячої консультації 4-25-92

Реєстратура діагностичного відділення 4-32-37

Реєстратура стоматологічної поліклініки 4-20-30

Жіноча консультація ЗЦРЛ 4-23-43

Приймальне відділення ЗЦРЛ 4-22-86

Дитяче відділення ЗЦРЛ 4-22-62

Глинянська районна лікарня 5-17-31

Глинянська поліклініка 5-17-62

Глинянська дитяча консультація 5-18-25

Поморянська міська лікарня 58-253

Амбулаторія ЗПСМ с. Білий Камінь 58-781

Амбулаторія ЗПСМ с. Гологори 56-337

Амбулаторія ЗПСМ с. Червоне 54-645

Амбулаторія ЗПСМ с. Новоселище 59-419

Амбулаторія ЗПСМ с. Поляни 52-145

Амбулаторія ЗПСМ с. Бортків 56-547

Амбулаторія ЗПСМ с. Ясенівці 52-532

Амбулаторія ЗПСМ с. Вороняки 57-551

Амбулаторія ЗПСМ с. Сасів 52-332

Амбулаторія ЗПСМ с. Куровичі 53-319

Адміністрація Золочівської ЦРЛ має надію, що вищенаведена інформація щодо надання медичної допомоги мешканцям міста Золочева та Золочівського району буде сприяти покращенню медичного обслуговування населення.

 

Новини

 

На подвір’ї Золочівської лікарні провели Екуменічний молебень (відео)

25 вересня на подвір’ї Золочівської центральної районної лікарні, біля фігури Божої матері, відбувся Молебень.

Участь у молитві взяли медичні працівники, пацієнти, керівництво району, священики різних конфесій.

По завершенні молитви священики окропили присутніх свяченою водою. З Божою допомогою керівництво та колектив лікарні зможуть втілити все те, що є в доброму намірі.

                                                                                                 За матеріалами Золочів.нет

 

Архів новин

 

24 березня – Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз. З 23 березня 2015 року в Золочівському районі почався місячник боротьби з туберкульозом. Затверджено план заходів з профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання. Проведено роботу з громадськими організаціями, активом Червоного Хреста, релігійними громадами. Медпрацівниками проводяться надвірні обходи.

 

19 грудня 2013 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький взяв участь в урочистому відкритті та освячені Золочівської підстанції екстреної медичної допомоги. Вітали присутніх директор департаменту охорони здоров'я ЛОДА Ростислав Ступницький, начальник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Пацюрко, голова Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України Юрій Білий, Золочівський міський голова Ігор Гриньків та інші.

В урочистій атмосфері почесні гості перерізали стрічку, а священики окропили приміщення. "Відкриття підстанції екстреної медичної допомоги у Золочівському районі створить можливості соціального стандарту щодо надання високого рівня допомоги населенню району ",- сказав Роман Сухецький.

Юрій Пацюрко висловив подяку керівнику підстанції та колективу, який визнано одним з найкращих під час проведення Євро-2012 та інших масових заходів. Керівнику підстанції екстреної медичної допомоги вручено три санітарних автомобілі та в найближчому майбутньому отримає новий реанімобіль.

 

Заплановано відкриття нового кабінету «Довіра»

У цьому році у м. Золочеві заплановано відкриття нового кабінету «Довіра», оснащеного сучасним обладнанням, за призові кошти, виділені в результаті перемоги у республіканському конкурсі, і гранту, наданому Глобальним фондом боротьби з ВІЛ/СНІД, який фінансується ся Сполученими Штатами Америки, що значно покращить роботу з виявлення хворих на ВІЛ/СНІД.

Придбано основні будівельні матеріали для ремонту приміщення кабінету «Довіра» в адміністративному корпусі ЦРЛ за адресою вул. Пушкіна, 11. До кінця грудня заплановано відкрити сайт А.Р.Т. в кабінеті «Довіра» і прийняти документацію і медикаменти з м. Львів, центру ВІЛ/СНІД на хворих ВІЛ/СНІД Золочівського району для подальшого диспансерного спостереження і лікування.

На сьогоднішній день завершуються основні ремонтно-будівельні роботи – проводиться встановлення сантехнічних приладів та розпочинаються малярні роботи.

З відкриттям і функціонуванням кабінету «ДОВІРА», як структурного підрозділу створиться можливість вирішити основні завдання:

Проводиться інформаційно-просвітницька профілактична кампанія:

- Стаття в районну газету «Народне слово» № 46 від 14.11.2013р. «Вберегтись віл ВІЛ-інфекції».

- Стаття в районну газету «Народне слово» № 48 від 28 листопада 2013 р. «Поінформований – означає озброєний».

- Виступ по районному радіомовленню 9.11.2013 р. в 14.00

- Виступ по районному радіомовленню 23.11.2013 р. в 14.00

 

5 листопада 2013 року організовано роботу виїзної поліклініки Золочівської центральної райлікарні на базі фельдшерсько-акушерського пункту с. Ремезівці. Працювала бригада в складі терапевт, кардіолог, хірург, лаборант. Зроблено 30 аналізів, 20 кардіограм. Терапевт прийняв 18 пацієнтів, кардіолог – 18, хірург – 16 пацієнтів. Всім хворим призначено лікування , визначено план оздоровлення і дообстеження.

 

13.08.2013 року продовжує роботу виїзна поліклініка Золочівської ЦРЛ. Виїзд здійснено на ФАП с. Гончарівка. В складі бригади – 5 лікарів, спеціаліст УЗД, лаборант. Працював пересувний флюорограф Золочівського протитуберкульозного диспансеру. Прийнято 65 пацієнтів. 13.08.2013 р. в Золочівській ЦРЛ працювала комісія Департаменту охорони здоров’я ЛОДА по наданню медико-соціальної допомоги дітям-інвалідам.

Розглянуто 29 справ.

 

На виконання завдань і доручень Президента України з модернізації медичної галузі щодо забезпечення громадян України якісними медичними послугами.

 

2 серпня 2013 року. Здійснюється реалізація проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою (Постанова Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 р. № 340). Виписано 3174 рецепти, забезпечено 1394 пацієнтів лікарськими засобами.

Організована робота виїзної поліклініки в медустановах району. В склад бригади входить 5-6 лікарів; проводяться лабораторні обстеження, електрокардіографічні обстеження, ультразвукові обстеження. Здійснено 10 виїздів, оглянуто 673 пацієнти, проведено 425 електрокардіограм, 112 ультразвукових досліджень.

 

До дня Всесвітнього Дня донора. В Золочівському районі проводиться велика робота по розвитку безкоштовного донорства. Проводяться необхідні заходи по пропаганді безкоштовного донорства, як вияву високої громадянської позиції. Адже донорська кров завжди потрібна в екстремальних ситуаціях при порушенні здоров’я людини.

Не один раз гуманна акція донора рятувала життя людини, дарувала матір новонародженій дитині, давала надію на життя в безвихідній ситуації.

В Золочівському районі є 24 почесні донори України. Маємо надію, що держава належно оцінить самопожертву, безмежну любов до свого ближнього.

Завдяки плідній співпраці медпрацівників відділення переливання крові Золочівської центральної районної лікарні (завідувач Черних Віра Адамівна) з громадськістю району, керівниками підприємств і установ, Золочівська ЦРЛ забезпечена всіма препаратами крові для надання невідкладної медичної допомоги.

Золочівська ЦРЛ вдячна людям, які беззастережно віддають кров для врятування життя свого ближнього.

 

ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

 

13 червня 2013 року в актовому залі Золочівської центральної районної лікарні відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня медичного працівника. В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Ярослав Окрепкий, голова районної ради Володимир Недзельський.

Голова районної державної адміністрації подякував працівникам медичної галузі району за невтомну працю, побажав щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани, а кращих медичних працівників відзначив грамотами.

Урочиста частина закінчилася святковим концертом.

 

Новини

 

22 травня 2013 року відбувся виїзд бригади лікарів Львівської обласної клінічної лікарні в Золочівську ЦРЛ. Проведено консультації хворих, надано організаційно-методичну допомогу. В складі бригади працювало 6 лікарів. Оглянуто 74 хворих.

 

13 травня 2013 року відбувся виїзд бригади лікарів Львівського обласного госпіталю інвалідів війни і репресованих ім. Ю. Липи. Оглянуто 50 інвалідів війни і учасників війни. В склад бригади входили: хірург, невропатолог, ортопед, ревматолог.

 

Проведено заходи по медичному забезпеченню пришкільних таборів відпочинку і табору відпочинку «Сокіл». Проведено навчання медперсоналу, який буде здійснювати медичне забезпечення таборів, згідно дислокації.

В управління освіти передано перелік необхідних медикаментів для надання невідкладної допомоги.

 

Після проведення наради в голови РДА на тему «Практична реалізація у регіонах завдань Президента України з реформування системи екстренної медичної допомоги» вивчено питання функціонування швидкої допомоги в Золочівській ЦРЛ і Глинянській РЛ.

Розроблено заходи по покращенню умов функціонування швидкої допомоги наступності в надані екcтренної  медичної допомоги в медустановах району.

 

12 квітня 2013 року проведена оперативна нарада разом з заступником голови РДА Сухецьким Романом Петровичем на базі реабілітаційного центру для дітей з ДЦП (с.Білий Камінь). Вивчено питання цілодобового функціонування центру.

 

Готуються матеріали для проведення медичної ради Золочівської ЦРЛ 24 квітня 2013 рокуу з наступник порядком денним:

- аналіз діяльності медустанов району по основних показниках за І квартал 2013 року.

- про стан захворюваності з тимчасовою і стійкою втратою працездатності за І квартал 2013р. Про впровадження єдиного реєстру листків непрацездатності

- аналіз скарг і звернень в галузі охорони здоров’я.

- виконання заходів по забезпеченню медичною допомогою інвалідів і ветеранів війни.

- про стан імунізації дітей за І квартал 2013р.

 

 

Відкриття ФАПУ у с. Підгайчики

21 жовтня 2012 року в приміщенні Народного дому с. Підгайчики відбулося відкриття та посвячення фельдшерсько-акушерського пункту. Довгий час приміщення знаходилося в аварійному стані. За сприяння голови сільської ради та меценатів скооперовано позабюджетні кошти, проведено євроремонт. ФАП оснащений відповідною апаратурою, наявні медикаменти для невідкладної допомоги.

Очолює фельдшерсько-акушерський пункт фахівець, яка до цього працювала в реанімаційному відділенні госпіталю інвалідів ВВВ, має навики для надання невідкладної допомоги і роботи в екстремальних ситуаціях та недавно приступила до виконання обов'язків завідуючої. Немаловажним є також те, що завідувачка є жителькою с. Підгайчики.

 

Фельдшерсько-акушерський пункт відповідає всім сучасним вимогам, що дає можливість значно покращити як надання допомоги, так і проведення профілактичних заходів мешканцям с. Підгайчики.

 

Проведено навчання працівників "Швидкої допомоги"

 

В Золочівській центральній районній лікарні 4 жовтня 2012 року проведено виїзний тренінг для бригад ШД району на базі оздоровчого табору „Сокіл” на тему:”Надання невідкладної допомоги на догоспітальному етапі”.

Навчання були проведені представником Медицини Катастроф ГУОЗ ЛОДА на чолі з головним лікарем МК Пацюрко Ю.М.

У заході прийняли бригади лікарів, фельдшерів, водіїв ШД Золочівської ЦРЛ, Глинянської РЛ та Поморянської МЛ,всього 36 чоловік.

Відпрацьовувались елементи надання невідкладної допомоги, а саме: закритий масаж серця, штучне дихання, правила іммобілізації, транспортування, дії при різних видах ушкоджень (травми, переломи, рани, опіки і т.п.

Під час проведення навчання використовувались муляжі, які дали можливість відтворити події максимально наближені до реальних.

Продемонстровано „виїзний госпіталь” на базі автомобіля ЗІЛ.

Чимало питань було присвячено взаємодії різних ланок медичних служб під час надання невідкладної медичної допомоги.

Закінчилось навчання екзаменом, де працівники швидкої допомоги повинні були показати засвоєні навики у конкретній ситуації.

Керівництво „Медицини катастроф” ГУОЗ ЛОДА належно оцінило рівень підготовки медиків району.

Дане тренування дало можливість ознайомитись із самими сучасними елементами надання невідкладної допомоги, які відповідають Європейським стандартам, а найважливіше застосування їх на практиці в країні.

Медичне забезпечення фестивалю української пісні і танцю «Чисті джерела Бугу», присвяченого 200-літтю Маркіяна Шашкевича.

З метою організації медичного забезпечення фестивалю було видано наказ по Золочівській ЦРЛ від 1.08.2011р. № 199. Наказ ГУОЗ ЛОДА від 3.08.2011р. № 640 «Про медичне забезпечення фестивалю «Чисті джерела Бугу».

Згідно наказу по Золочівській ЦРЛ в с. Білий Камінь було розгорнуто медпункт фестивалю. Чергувала постійно бригада спеціалістів Золочівської ЦРЛ (лікар- терапевт, медсестра, водій санітарного автомобіля).

Медичне забезпечення проводилось 6 серпня з 9.00 год. та 7 серпня до закриття фестивалю. Медична бригада забезпечена необхідним набором медикаментів і витратних матеріалів згідно переліку. Крім того проводилось медичне забезпечення заходів на території музею-садиби в с. Підлисся (6.08.11р.), на Підлисецькій горі (11.08.11р).

За 2 дні звернулось за медичною допомогою 94 особи (в т.ч. за першу добу - 32 особи). Основна причина звертань: перегрівання організму, артеріальна гіпертензія, алергічні реакції після укусу комах. Причин для госпіталізації не було.

 

Показники стану здоров’я населення Золочівського району (на 1 тис.нас.)

 

Основні показники

Показники

2006

2007

2008

2009

2010

Демогра-фічні показники

Народжуваність

10,1

9,9

11,05

11,54

10,71

Смертність

16,7

16,6

16,6

15,52

16,18

Природній приріст

-6,6

-6,7

-5,5

-3,98

-5,47

Дитяча смертність

2,7

4,2

3,8

3,67

7,7

 

На 1000 населення прац. віку

2006

2007

2008

2009

2010

Смертність населення у працездатному віці

5,2

6,2

5,8

4,03

4,58

                                жінки 18-55рр.      

2,1

2,0

2,08

1,84

0,77

                                чоловіки 18-60 рр.     

8,1

9,9

9,07

5,97

3,81

 

Впровадження передового досвіду і досягнень науки та наукова організація праці

 

Одним із важливих розділів із вдосконалення медичного забезпечення населення являється впровадження передового досвіду і досягнень науки в практику охорони здоровя району.

На протязі останніх років в практику лікаря введено :

-         компютерну програму “ Стаціонар “

-         діагностичне відділення, як структурний підрозділ ЦРЛ;

-         компютерну програму  “ Поліклініка “

-         компютерну програму бухгалтерського обліку ;

-         комп’ютерну програму “Кадри»;

-         ряд нетрадиційних методів лікування;

-         компютерну програму аналізу стійкої втрати працездатності;

-         комп’ютерний ФЛГ

 

Раціональна організація робочих місць, уніфікація документації, стандартизація окремих розділів роботи, кооперування і розділення праці, організація благоприємного психологічного клімату, механізація трудових процесів, високий рівень виконавчої дисципліни – все це має місце в тій роботі, яка проводиться в районній лікарні по впровадженню в практику елементів НОП на основі досягнень науки і техніки.

 

Про роботу діагностичного відділення Золочівської ЦРЛ

 

Відділ діагностики функціонує в складі Золочівської ЦРЛ з 1989р., як окремий структурний підрозділ і рекомендований "Методичними рекомендаціями МОЗ України від 11.05.1990р. для створення в центральних районних лікарнях".

Подібні структурні підрозділи на даний час функціонують в значній кількості центральних районних лікарень та міських лікарень по Україні.

Відділ виконує такі обстеження як: 

– ендоскопічні (езофагогастродуоденоскопія, бронхоскопія, лікувальні процедури);

– ультразвукові (УЗД  внутрішніх органів, щитовидної залози, молочної залози, простати, сечового міхура, периферичних судин, УЗД  акушерсько - гінекологічного профілю, Ехокардіографія;

– спеціальні  УЗД дослідження  функціонально-діагностичні -   ЕКГ, ЕКГ з навантаженням (ВЕМ) , електроенцефалографія, реографія судин головного мозку та периферичних судин, Ехоенцефалографія, УЗД пазух носа, дослідження зовнішнього дихання та інші.

– лабораторні дослідження: (імуноферментні дослідження спеціальні біохімічні дослідження та клінічні поглиблені дослідження.

При цьому відділ забезпечує виконання таких важливих для охорони материнства і дитинства скринінгових програм як:

1) трьохразовий  ультразвуковий скринінг вагітних жінок;

2) визначення рівня альфафетопротеїну у всіх вагітних жінок.

Згідно наказу МОЗ України лабораторія діагностичного відділу проводить обстеження на HbsAg (на наявність хронічного гепатиту В).

Відділ забезпечує надання ургентної допомоги. У відділі надається кваліфікована медична допомога лікарем кардіологом.

За рік у відділенні обстежується в середньому 22700 пацієнтів. Проводиться в середньому 45900 обстеження.

 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net