ё
Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація Золочівського об’єднаного управління ПФУ

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Головне управління Держпраці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Залучення міжнародної технічної допомоги

Міжнародний промисловий форум

Міжнародний промисловий форум

Календар виставок в Греції у 2017 році

Календар виставок, що проводитимуться у 2016 році у м.Бухарест, Румунія _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світіУтилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп

скорость интернета

ProZorro
(інформація щодо публічних закупівель)

 

Річний план закупівель

Усі закупівлі повинні бути сплановані в річному плані

Незалежно від очікуваної вартості, всі закупівлі повинні бути сплановані в річному плані або в додатку до нього, що фіксується протоколом. Тобто оголошенню кожної процедури передує її планування і ніяк інакше. Більш того, в законодавстві передбачений термін публікації планів після затвердження - це п'ять календарних днів із обов'язковим застосуванням електронного підпису.

Зміни необхідно оприлюднити до проведення тендера

Важливо не забувати, що у державних організацій є можливість вносити зміни в окремі статті плану, затверджуючи їх протоколом. Періодичність і характер таких змін законодавством не визначені і не обмежені. Тому основною умовою залишається дотримання термінів. Тобто оприлюднити зміни необхідно протягом п'яти днів і обов'язково до моменту проведення закупівлі.

Планувати слід із урахуванням моніторингу цін на ринку

Плануючи закупівлі на наступний рік, важливо враховувати зміну цін на ринку. Без попереднього моніторингу ще на етапі планування є великий ризик придбати неякісний або дорогий товар. У результаті закупівля пройде неефективно, якщо попередньо запланована сума в підсумку буде вище середньоринкової. Але є і зворотна сторона - постачальники не прийдуть в тендер, якщо ціна виявиться занадто низькою. Потрібно враховувати, що активні учасники відстежують плани замовників задовго до оголошення закупівлі, щоб внести їх у свій календар. Орієнтуються вони в основному на період проведення і очікувану вартість тендера.

Укладати договір можна тільки за наявності затвердженого кошторису Проводити планування та визначати орієнтовну суму закупівлі замовник може і без затвердженого кошторису. Однак укладати сам договір на закупівлю товарів, послуг або робіт необхідно тільки за наявності виділених коштів. Тому дуже важливо спланувати проведення процедури таким чином, щоб до моменту укладення договору були затверджені бюджетні асигнування. Інакше є висока ймовірність відмови в реєстрації казначейством такого договору.

Грамотно відлагоджений процес планування - важлива складова успішної роботи замовника. Адже завдяки цьому у постачальників є чітке розуміння потреб і планів держпідприємств та установ, а значить - і час підготуватися і потім взяти участь у тендері. Відповідно замовник залишиться у виграші, тому що зможе отримати високу конкуренцію в торгах і заощадити кошти.

  

Щодо закупівель в системі "Prozorro"

З метою підвищення ефективності проведення процедур закупівель через електронну систему закупівель прийнято доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 24.05.2018 № 33/0/6-18 відповідно до  якого  здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель за умови, що вартість таких товарів і послуг становитиме не менше 50 тисяч гривень, а робіт – не менше 100 тисяч гривень, а також не перевищуватиме меж, встановлених частиною 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

Забезпечити проведення усіма розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня допорогових закупівель товарів, робіт і послуг відповідно до п. 1 доручення голови Львівської облдержадміністрації від 24.05.2018 № 33/0/6-18.

При закупівлі товарів, робіт і послуг керуватися рекомендаціями стосовно порядку придбання товарів, робіт і послуг через електронну систему публічних закупівель.

Також повідомляємо, що доручення голови обласної державної адміністрації від 10 січня 2018 року № 2/0/6-18 втратило чинність.

 

Оцінювання учасників закупівель товарів, робіт та послуг

Доводимо да Вашого відома, що департаментом економічної політики Львівської ОДА формується рейтинг учасників закупівель товарів, робіт і послуг, які брали участь у публічних закупівлях в електронній системі «Prozorrо».

З цією метою розроблено анкету оцінювання учасників публічних закупівель, яка розміщена в інформаційному банері «Оцінювання: виконавців робіт, постачальників товарів, надавачів послуг» на головній сторінці веб-сайту облдержадміністрації (http://loda.gov.ua знизу веб-сторінки).

Для формування узагальненого рейтингу учасників просимо керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників сільських, селищних, міських рад району заповнити вищезазначену анкету в термін до 01 травня 2018 року.

Звертаємо Вашу увагу, що заповнювати необхідно усі поля анкети, а також необхідно буде прикріпити PDF-копію угоди та зазначити унікальний код закупівлі в електронній системі «Prozorro».

Крім того, анкету можна заповнити за електронним посиланням.

 

До уваги розпорядників бюджетних коштів!

У департамент економічної політики звернулася Компанія "Про-Тендер" із запрошенням замовників та учасників закупівель пройти 07-08 вересня 2017 року семінар-практикум з питань публічних закупівель "Практика здійснення публічних закупівель".

Курс семінару проводиться консультантом-практиком компанії. Вартість участі для одного учасника складає 1900,00 грн.

Час і місце проведення: м. Київ. вул. Євгена Сверстюка, 13. Початок о 10.00, реєстрація учасників – з 9.30.

Для участі у семінарі необхідно на сайті www.pro-tender.com заповнити та відправити електронну заявку.

Телефони для довідок: (044) 440-61-83, моб. 095-690-97-26, 097-338-72-21

 

Завдяки ProZorro – зекономили понад 1 млрд гривень

За І півріччя 2017 року економія бюджетних коштів від застосування електронної системи закупівель "ProZorro" склала понад 1 млрд 106 млн грн, у тому числі 1 млрд 36 млн грн від проведених тендерних процедур, 70 млн грн – від допорогових закупівель.

Результат економії у допорогових закупівлях досягнули завдяки дорученню голови облдержадміністрації від 1 червня 2016 року №53, яким зобов’язано розпорядників бюджетних коштів здійснювати закупівлі товарів і послуг від 10 тисяч до 200 тисяч гривень через електронну систему закупівель "ProZorro".

Однак, за підсумками півріччя мають місце і закупівлі, які не відбулися або були скасовані замовниками.

Найбільше закупівель скасували розпорядники бюджетних коштів, які підпорядковані Львівській міській раді – 41 тендер на суму понад 202,9 млн грн.Це третина всіх відмінених закупівель і становить більше половини очікуваної вартості всіх відмінених процедур.

За словами директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Романа Филипіва, є дві причини таких скасувань. "По-перше, некомпетентність замовників, яка призвела до технічних помилок та порушення порядку проведення процедури закупівлі, а по-друге, можна припустити і те, що інколи замовники свідомо скасовують закупівлі, коли бачать, що перемагає той, хто не треба. У випадку з Львівською міською радою, коли йдеться про 41 скасований тендер на 202,9 млн грн – я у випадковості не вірю", - зазначив Роман Филипів.

 

Щодо організації консультацій з питань закупівель

З метою роз’яснення законодавства щодо проведення публічних закупівель та роботи у системі Prozorro департаментом економічної політики ЛОДА спільно з Центром компетенції Prozorro ініційовано спільний прийом замовників та учасників закупівель.

Консультації проходитимуть щосереди протягом травня – червня 2017р. з 11.00-13.00 год. в каб. 418, тел. 261-22-00.

 

До уваги розпорядників бюджетних коштів та постачальників товарів, робіт і послуг!

13 лютого 2017 року о 11.00 год в приміщенні сесійної зали Золочівської районної ради відбудеться навчальний семінар щодо проведення поцедур закупівель в електронній системі "ProZorro".

 

Торік завдяки системі державних закупівель Prozorro в області зекономили понад 332 млн грн

У 2016 році розпорядники бюджетних коштів, які здійснюють діяльність на території Львівської області у системі державних закупівель "Prozorro" провели 8,4 тис закупівель на суму 8,6 млрд грн, економія коштів – 332,4 млн грн. У тому числі проведено 1,8 тис тендерів на суму 7,7 млрд грн та 6,6 тис допорогових закупівель на суму 0,9 млрд грн. Про це повідомив директор департаменту економної політики Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

"Прозора система допорогових закупівель розпочала діяти у підпорядкованих структурах з 1 червня 2016 року відповідно до доручення голови облдержадміністрації, яке зобов’язує розпорядників бюджетних коштів проводити до тендерні закупівлі на електронних майданчиках", - зазначив Роман Филипів. За його словами, з 1 червня і до сьогодні у системі "Prozorro" розпорядники бюджетних коштів структурних підрозділів районних державних адміністрацій та міст обласного значення здійснили понад 1 тисячу допорогових закупівель на суму 82,7 млн грн.

При цьому економія бюджетних коштів за результатами закупівель складає 11,9 млн грн, тобто 12,5%.

Основними предметами закупівель були продукти харчування – 26% від усіх закупівель, послуги з поточних робіт (18%), оргтехніка, меблі, ліки (14%), спорттовари та паливно-мастильні матеріали (7%).

Серед міст обласного значення найбільше допорогових закупівель здійснили міста Львів – 325 закупівель на суму 37,7 млн грн,економія – 5,3 млн грн, або12%, Червоноград – 18 закупівель на суму 1,9 млн грн, 0,1 млн грн економії або 4% та Дрогобич – 18 закупівель на суму 0,4 млн грн, 0,04 млн грн або 9% економії бюджетних коштів.

Серед районів області найбільше закупівель провели: Яворівський район – 100 закупівель на суму 7,6 млн грн, 1,4 млн грн економії або 15% від запланованих коштів, Золочівський район – 74 закупівлі на суму 3 млн грн при 0,5 млн грн або 14% економії, Буський район – 66 закупівель на суму 3,3 млн грн при 0,4 млн грн економії, або 12%, Миколаївський район – 63 закупівлі на 3,3 млн грн, 17% економії, що в сумі складає 0,7 млн грн та Сокальський район – 47 закупівель на суму 3,8 млн грн. при 0,3 млн грн або 6% економії.

 

ProZorro стала обов’язковою до використання по всій Україні

Від сьогодні, з 1 серпня, всі державні тендери в Україні будуть проводитися виключно в електронній системі ProZorro. Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

З 1 серпня 2016 року в Україні завершується повний перехід на електронні публічні закупівлі через систему ProZorro. З квітня всі свої надпорогові тендери (від 200 тис для товарів і послуг і від 1,5 млн грн – для робіт) перевели центральні органи влади, великі державні підприємства і природні монополісти. А тепер використовувати ProZorro зобов’язані також місцеві органи влади, комунальні підприємства й ініші організації, які використовують кошти платників податків. Повний перехід на електронну систему означає, що відтепер всі тендери, які перевищують порогові значення, повинні проводитись через ProZorro.

Державний замовник (орган влади, державне чи комунальне підприємство) повинен завантажувати в ProZorro тендерні заявки, оголошуючи таким чином закупівлю. Далі він відповідає на питання постачальників і проводить в електронній системі аукціон чи іншу процедуру, передбачену Законом "Про публічні закупівлі". Після визначення переможця, замовник зобов’язаний також завантажити в систему текст договору з постачальником.

Що стосується так званих допорогових закупівель (вартістю до 200 тис грн на товари і послуги і до 1.5 млн грн на роботи), то використання в ProZorro для них є добровільним, проте дуже бажаним. "Система працювала в пілоті саме на допорогових закупівлях, і довела свою надзвичайну ефективність: за рік пілотного проекту в ProZorro сума економії склала більше мільярда гривень (загальна сума економії на сьогодні сягнула 2.6 млрд грн). Тому ми закликаємо всіх сумлінних державних замовників використовувати ProZorro ще і на допорогах. Це легко, зручно і вигідно", - підкреслив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. Детальніше – тут.

 

До уваги розпорядників бюджетних коштів та постачальників товарів, робіт і послуг!

28 липня 2016 року о 10.00 год в приміщенні малого залу Золочівського районного Народного дому ім. І.Білозіра відбудеться навчальний семінар по впровадженню Закону України "Про публічні закупівлі".

 

До уваги розпорядників бюджетних коштів!

Із червня закупівлі від 10 тис гривень на Львівщині здійснюватимуть в он-лайні

Із початку червня цього року усі розпорядники бюджетних коштів Львівщини здійснюватимуть закупівлі через авторизовані електронні майданчики "Prozorro".

Зокрема, в онлайн-системі реєструватимуть товари і послуги, вартість яких становитиме не менше 10 тисяч гривень, та не перевищуватиме встановлену законодавством межу у 200 тисяч гривень. Відповідне доручення розпорядникам, які входять у мережу структурних підрозділів Львівської ОДА, райдержадміністрацій, міських, селищних, сільських рад та об’єднаних територіальних громад області дав голова облдержадміністрації Олег Синютка.

Нагадаємо, що на сьогодні система електронних закупівель працює під назвою Prozorro. Її основною метою є забезпечення прозорості у закупівлях, підвищення довіри до бізнесу та боротьба з корупцією. За допомогою Prozorro розпорядники бюджетних коштів та замовники, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, купують товари, вже починаючи з 1 квітня 2016 року. Варто зауважити, що станом на 20 травня у Львівській області 100% розпорядників бюджетних коштів були зареєстровані на електронних майданчиках системи.

За більш детальною інформацією щодо здійснення закупівель через електронну систему просимо звертатись у відділ тендерної політики управління тарифної та тендерної політики: тел. (032) 261-22-00, e-mail: oda.tender@gmail.com.ua .

-------------------------------------------

До уваги розпорядників бюджетних коштів!

Учасникам державних закупівель!

2-3 червня 2016 року у м. Львів курси з навчання та підвищення кваліфікації у сфері здійснення державних закупівель.

Інформаційний лист Центру Державних Замовлень (організатора навчання) та анкета-заявка додаються.

-------------------------------------------

Навчальний семінар на тему: "Підвищення професійного рівня розпорядників бюджетних коштів для роботи в системі електронних закупівель."

24 травня 2016 року в приміщенні сесійної зали Золочівської районної ради відбувся навчальний семінар на тему: "Підвищення професійного рівня розпорядників бюджетних коштів для роботи в системі електронних закупівель."

Семінар провела начальник управління тарифної та тендерної політики Департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Мирослава Лазорищак для представників установ і організацій бюджетної сфери, органів місцевого самоврядування Золочівського району. Розпочинаючи роботу семінару начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Золочівської райдержадміністрації Оксана Залуцька привітала учасників навчань, побажала їм плідної роботи. « Закон «Про публічні закупівлі» створює основу для поширення електронної системи закупівель на всі закупівлі державних органів. Повний перехід відбудеться з серпня 2016 року», - зазначила Мирослава Лазорищак.

Нагадаємо, що у лютому 2015 року в пілотному режимі відкрилася платформа закупівель ProZorro. Ця система вперше дозволила постачальникам подавати свої пропозиції в електронному вигляді і, відповідно, залучити великі групи вже існуючих постачальників до державних тендерів. Запровадження системи електронних торгів і тендерних закупівель дасть змогу значно зекономити бюджетні кошти, забезпечить відкритість та прозорість в сфері державних закупівель.

-------------------------------------------

 

До відома розпорядників бюджетних коштів

19.02.2016 року набрав чинності Закон України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 року №922-VIII, проект якого був розроблений Мінекономрозвитку України з метою оптимізації процедур закупівель, підвищення рівня прозорості та відкритості здійснення закупівель, рівня конкуренції у сфері публічних закупівель та зниження рівня корупції шляхом запровадження системи електронних закупівель та електронної системи оскарження, підвищення професійності закупівельників. Закон містить низку концептуальних змін щодо здійснення публічних закупівель замовником із обов'язковим використанням електронної системи закупівель, що забезпечує проведення процедур закупівель, створення, розміщення, оприлюднення та обміном інформацією і документами в електронному вигляді, до складу якої входять веб-портал Уповноваженого органу, авторизовані електронні майданчики, між якими забезпечено автоматичний облік інформацією та документами.

Цей Закон вводиться в дію поетапно:

з 1 квітня 2016 року – для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання;

з 1 серпня 2016 року – для всіх розпорядників бюджетних коштів.

16 березня 2016 року набрав чинності Порядок функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.16 № 166.

З метою ефективного використання коштів та досягнення найбільш економічного вигідних результатів пропонуємо в найкоротший термін зареєструватися в системі електронних закупівель.

 

 

Земельні ділянкині ділянкиянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochivrda@loda.gov.ua

© 2005-2016 Золочівська районна державна адміністрація