Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація Золочівського об’єднаного управління ПФУ

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Головне управління Держпраці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Залучення міжнародної технічної допомоги

Календар виставок в Греції у 2017 році _________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світіУтилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп

скорость интернета

Громадянське суспільство

Робота ініціативної групи по підготовці до установчих зборів з обрання громадської ради при райдержадміністрації

17 лютого 2017 року у райдержадміністрації проведено засідання ініціативної групи по формуванню громадської ради при райдержадміністрації. У засіданні взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

Голова ініціативної групи, голова молодіжної громадської організації «Бужани» Катерина Тихонова прозвітувала про проведену роботу та повідомила про 13 кандидатів від інститутів громадянського суспільства, які делегували своїх представників для участі в установчих зборах по формуванню громадської ради при Золочівській райдержадміністрації.

Голова ініціативної групи повідомила, що раніше було визначено дату проведення установчих зборів по формуванню громадської ради 30 січня 2017 року, але враховуючи те, що деякі громадські організації до цієї дати подали неповні комплекти документів, запропоновано дати термін інститутам громадянського суспільства на доопрацювання до 16 лютого 2017 року. Тому необхідно визначити нову дату установчих зборів.

Члени ініціативної групи запропонували провести установчі збори по формуванню громадської ради 28 лютого 2017 року о 14.00 год. в приміщенні сесійної зали районної ради.

Також рекомендовано кандидатам на членство в громадській раді на установчих зборах підготувати коротку розповідь про свою громадську організацію та її діяльність.

 

15 грудня 2016 року в райдержадміністрації відбулося засідання Ініціативної групи по формуванню нового складу громадської ради при Золочівській райдержадміністрації. Розпочала засідання заступник керівника апарату райдержадміністрації Ольга Боса, яка повідомила про мету сьогоднішньої зустрічі та окреслила план проведення зустрічі. Ініціативна група визначила дату, час та місце проведення установчих зборів, обрали голову ініціативної групи та відповідальну особу за збір та реєстрацію документів.

Також ініціативною групою підготовлено інформаційне повідомлення про проведення інформаційної кампанії по формуванню громадської ради при райдержадміністрації. У роботі Ініціативної групи взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, який сказав, що одним із проявів демократичного суспільства є створення при органах виконавчої влади громадських рад, які мають можливість брати активну участь в управлінні державними справами, подавати органам виконавчої влади пропозиції щодо підготовки проектів нормативно-правових актів з питань формування та реалізації державної політики у тій чи іншій сфері.

 

Інформаційне повідомлення

Конституція України гарантує громадянам України право на участь в управлінні державними справами. З цією метою Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів України №1109 (1109-2011-п) від 20.10.2011, № 688 (688-2014-п) від 26.11.2014, № 234 (234-2015-п) від 08.04.2015).

На підставі вищенаведених документів при районній державній адміністрації створюється громадська рада, як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган. До складу громадської ради можуть бути обрані представники зареєстрованих в установленому порядку та таких, що провадять діяльність на території України громадських об’єднань, релігійних організацій, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства).

Строк повноважень складу громадської ради - два роки. До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним. Установчі збори, які будуть формувати громадську раду при районній державній адміністрації відбудуться 30 січня 2017 року о 14.00 год., в залі засідань районної ради за адресою: Львівська область, м. Золочів, вул. Чорновола,3 (адмінбудівля).

Прийом документів для участі в установчих зборах проводиться до 30 грудня 2016 року, щодня з 10.00 год. до 16.00 год. (крім святкових і вихідних).

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати - заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви необхідно додати належним чином засвідчені документи, передбачені Типовим положенням про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 (зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів України №1109 (1109-2011-п) від 20.10.2011, № 688 (688-2014-п) від 26.11.2014, № 234 (234-2015-п) від 08.04.2015), в тому числі: рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності); біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства; копії всіх документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства; інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років. Звертаємо Вашу увагу на те, що до заяви необхідно додати згоду особи, яку делегує інститут громадянського суспільства для роботи у Громадській раді, на оприлюднення і обробку її персональних даних, зазначених у біографічній довідці та документах, що подаються ініціативній групі.

Зі зразками даних документів та додатковою інформацією з цього питання можна ознайомитись в розділі «Громадянське суспільство» офіційного веб-сайту райдержадміністрації http://www.zolochiv-rda.gov.ua/consultation.htm або отримати за адресою: Львівська область, м. Золочів, вул.Чорновола,3 (приміщення райдержадміністрації), каб. 208. Довідки за телефоном 4-21-16.  

 

Розпочинається інформаційна кампанія по формуванню нового складу громадської ради при райдержадміінстрації. Зі зразками даних документів та додатковою інформацією з цього питання можна ознайомитись тут.

- Орієнтований план проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік у Золочівскій РДА;

- Громадське обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)"

- Діяльність Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації

 

 

 
 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net